Karamürsel Belediyesi alt geçidi aydınlattı

Karamürsel Betonyol'da bulunan ve akşam saatlerinde aydınlatma olmadığı için büyük tehlike ve korkuya neden olan alt geçitten aylardır şikayetçi olan ilçe halkı sonunda yetkililere sesini duyurmayı başardı.

Karamürsel Belediyesi alt geçidi aydınlattı Bölgesel

Karamürsel merkezde bulunan ve bir çok vatandaşın kullanmak zorunda olduğu, alt geçit aydınlatması aylardır sürekli olarak arıza yaptığı ve düzgün bir şekilde çalışmadığı için zifir karanlık olması nedeni ile bir çok vatandaş bu alt geçitten geçemediğini, özellikle geç saatte işten dönen bayanların merkez ışıklara gidip buradan karşıya geçip, tekrar betonyola kadar yürüdükten sonra evlerine gidebildiklerini bildirdiler.

Gazetemize ulaşarak, çektikleri fotoğraflar ile şikayette bulunan vatandaşlar, alt geçitin sürekli olarak aydınlatılması için acil bir çözüm bulunmasını istediler.


DEFALARCA ŞİKAYET ETTİK
Özellikle betonyol mevkiinde oturan vatandaşlar, defalarca alt geçitin ışıklarının yanmadığı, çok karanlık olduğu için buradan geçmekten korktuklarını, uyuşturucu ve alkol kullanan kişilerin buraları mesken ettiğini söylememize rağmen kimsenin sesini çıkarmaması ve sorunu çözmediği bildirildi. Vatandaşlar yetkilileri göreve davet etti.

YETKİLİLER SONNDA VATANDAŞLARIN SESİNİ DUYDU!

Karamürsel Betonyol'da bulunan ve akşam saatlerinde aydınlatma olmadığı için büyük tehlike ve korkuya neden olan alt geçitten aylardır şikayetçi olan ilçe halkı sonunda yetkililere sesini duyurmayı başardı. Alt geçit ışıl ışıl aydınlatılırken artık küçük yaşta öğrencilerin ve bayanların alt geçidi gönül rahatlığı ile kullana bildiklerini belirttiler. 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

murat @Yetersiz

23 Şubat 2018 22:26

Buradan aleladele bir ışıklandırma görünüyor. Boydan boya tasarruflu led ampul ile çok daha estetik olabilirdi. Elbette ilk başta bu alt geçidi çok ciddi temizlemek lazım. Çok kötü kokuyor. Ne demek istediğimi oradan geçenler bilir.

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet