Karamürsel'de muhteşem kudüs konferansı

Karamürsel'de, sivil toplum kuruluşlarının birlikte düzenlediği "Bana Kudüs'ü Anlat" konferansı yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Karamürsel'de muhteşem kudüs konferansı Bölgesel

Karamürsel'de sivil toplum kuruluşlarının birlikte düzenlediği "Bana Kudüs'ü Anlat" konferansı yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.

Konferans Karamürsel Kültür Merkezi'nde, Karamürsel Din Görevlileri, Karamürsel İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (KİMDER), Kocaeli İnsani Yardım Derneği, Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) ve Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası'nın (Diyanet-Sen) işbirliği tarafından düzenlenen konferans büyük ilgi gördü.

Karamürsel'de bulunan sivil toplum kuruluşları adına konuşma yapan Recep Öz, Kudüs'ün öneminden bahsederek, Kudüs'de kan ve gözyaşları ile Kudüs'ün işgal altında olduğunu dile getirdi.

Konferansa konuşmacı olarak katılan Bülent Deniz de Kudüs'le ilgili bildiklerini dinleyicilere aktararak Kudüs'te yaşananlar hakkında bilgi verdi.


Karamürsel Kültür Merkein'de düenlenen programa, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mesut Çetinkaya, İlçe Müftüsü Mehmet Vefa Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, AK Parti Karamürsel Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin, ilçede bulunan okul müdürleri, sivil toplum kuruluşları üyeleri ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet