Ereğli halkı illa birileri ölmelimi!

Karamürsel Ereğli mahallesi'nde yaşayan vatandaşlar çok ama çok dertli. Yıllardır sorunlarının giderilmesi bir yana kimsenin umursamaması ve dertlerini kimseye anlatamadıkları

Ereğli halkı illa birileri ölmelimi! Bölgesel

Karamürsel Ereğli mahallesi'nde yaşayan vatandaşlar çok ama çok dertli. Yıllardır sorunlarının giderilmemesi bir yana kimsenin umursamaması ve dertlerini kimseye anlatamadıkları için illa birileri ölüncemi sorunlar çözülecek diyerek sitem ettiler.


Karamürsel Ereğli mahallesin'de yaşayan vatandaşlar D-130 Karayolundan yürümek zorunda kaldıklarını, yan yolların kullanışsız ve çok tehlikeli olduğunu, bu yan yollarda ne bebek arabası, ne engelli arabasının geçmesinin imkansız olduğunu dile getiren vatandaşlar artık birileri sesimizi duysun istiyoruz diyerek yetkililere seslendiler.

DURAK YOK
Ereğli, Tepeköy  ve defnede yaşayan vatandaşlar Bilgiçler köfte ile Karamürsel girişi arasında tek bir dönüş ve tek bir üst geçit olduğunu en güvenli olan durağın sadece üst geçidin altında bulunduğunu, üst geçidin belirli bir yaşta olan ve engelli olan vatandaşlar tarafından kullanılamadığını, dolayısı ile insanların ya kilometrelerce ötede bulunan sapağa giderek ışıklardan karşıya geçtiğini, yada D-130 Karayolunu kullanarak karşıya geçmek zorunda kaldıklarını belirtiler.

 

KAÇ KİŞİ DAHA ÖLECEK
Yetkililerin bu sorunları çözmediği için bir çok kişinin karşıya geçmeye çalışırken öldüğünü dile getiren mahalle sakinleri burada yaşayan binlerce kişi var, bir çok kişi büyük tehlike içerisinde  diyerek, çektikleri video ile yetkililere seslendiler. Vatandaşlar, bizler ile ve sorunlarımız ile sadece seçim zamanı ilgilenen bütün siyasetçilere sesleniyoruz; bizim yürüyecek yolumuz yok diyerek seslerini duyurdular.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet