Karamürsel'in sevilen ismi, iş yerinde ölü bulundu

Karamürsel'in sevilen ismi, iş yerinde ölü bulundu Kaybettiklerimiz

haberoldun.com'un haberine göre Olay akşam saatlerinde Yalova, Tokmak Köyü D-130 Adresi üzerinde faaliyet gösteren İpek Kağıt isimli fabrikada meydana geldi.

Olay görgü tanıklarının iddialarına göre, fabrikada mesai saatinin bitiminde odaları kontrol eden İpek Kağıt fabrikası güvenlik görevlisi, başını masasına koyarak hareketsiz duran fabrika çalışanı Ufuk Selvi. (45) İsimli kişiyi uyuduğunu sanarak dokunduğunda nefes almadığını fark etmesi üzerine olay yerine sağlık ekiplerinin çağrıldığı fakak Ufuk Selvi. (45) isimli kişinin olay yerinde yaşamını kaybettiği bildirildi.

Olay yerine gelen olay yeri inceleme ekipleri olay yerinde inceleme başlatırken, yaşamını kaybeden Ufuk Selvi. (45)'in kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Bursa Adli tıp kurumuna sevk edildiği bildirildi. Kocaeli Karamürsel'de ilçesinde ikamet eden Ufuk Selvi. (45) isimli kişinin evli ve 2 çocuk babası olduğu bildirildi.

Genç yaşta ölüm haberini alan ailesi ve yakınları sürekli spor yapan ve çevresi tarafından çok sevilen Ufuk Selvi. (45) isimli kişinin ölüm haberi ile adeta yıkıldıkları bildirildi.

Buber Group ve Karamürsel Tv Ailesi olarak ansızın aramızdan ayrılan büyüğümüze Allah (cc) rahmet, kederli ailesi dost ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz...

  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet