Gölcükte kay bolan Ecem'den 30 gündür haber yok!

30 gün oldu, hala ses seda yok… Anne Esra Ercömert’in sır dolu intiharı sonrası da ortaya çıkmadı Ecem Balcı ve şu ana kadar da izine rastlanmad.

Gölcükte kay bolan Ecem'den 30 gündür haber yok! Bölgesel

Gölcük Kalıcı Konutlarda ikamet eden ve 5 Ocak Cuma günü çıktığı evine bir daha geri dönmeyen 17 yaşındaki Ecem Balcı’dan o gün bu gündür haber alınamıyor. Ecem Balcı’nın kaybolması 10 gün sonra, 15 Ocak Pazartesi günü basına yansımış, saatler sonra ise anne Esra Ercömert’in intihar haberi gelmişti.

Aile Gölcük’te oturuyordu, annenin intiharı ise Kandıra’da yaşanmıştı. Anne Esra Ercömert, iddialara göre kendisini Karadeniz’in azgın sularına bırakmıştı.  Esra’nın kaybolduğu bilgisi 9 Ocak’a kadar saklanmıştı. Esra Ercömert’in eski eşi hemen soluğu karakolda almıştı.

Anne Ercömert’in neden bu bilgiyi 4 gün boyunca sakladığı merak edilirken aralanan olayda sır perdesi Defineci Süleyman olarak bilinen Süleyman K. üzerinden aydınlanmaya başlamıştı. Polis, sırlarla dolu bir intihar ve Ecem’in kaybolmasıyla ilgili çalışmalarını sürdürürken Ecem’den aradan geçen 30 günde hala haber alınabilmiş değil. Ortaya atılan iddialar ve en son bilgiler dışında henüz yeni bir gelişme yok. Sevenleri, Ecem’den iyi bir haber gelmesi umuduyla bekliyor.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet