Ölümü göze ala ala karşıya geçiyorlar!

Kocaeli Karamürsel'de vatandaşlar, yetkililerden bir an önce Karamürsel'den geçen D-130 yolunun geçit sıkıntılarının çözülmesini istiyor.

Ölümü göze ala ala karşıya geçiyorlar! Bölgesel

Kocaeli Karamürsel'de vatandaşlar, yetkililerden bir an önce Karamürsel'den geçen D-130 yolunun geçit sıkıntılarının çözülmesini istiyor.

Karamürsel'den geçen D-130 karayolu duble yol çalışmaları biterken bu yana karşıdan karşıya geçmenin çok üyük bir eziyet olduğunu dile getiren vatadaşlar yetkililere seslendi.

Yoldan kaynaklanan sıkıntısı devam ediyor. D-130 karayolu üzerine Karamürsel merkezini ikiye bölen üst geçit olmasına rağmen vatandaşlar bunlardan sağlıklı olarak faydalanamıyor.

Kayacık, Hacımehmet, Sarıkum ve Tabakhane mahallesi sakinleri çok sıkıntılı. Yaya geçidi olmayınca bazı vatandaşlar kendi yöntemlerini kullanarak, yapılmaması gereken şekilde, tel bariyerleri kırarak geçit oluşturup insanların geçmesini sağlıyor.

Diğer taraftan, üst geçitlerde asansör ve gece aydınlatmasının olmayışı sıkıntıyı artırıyor. Üst geçidi de kullanamayan yaşlı insanlar ve bebek arabalı kadınların sıkıntısı daha da artıyor. Bu konuda tepkili olan Karamürsel halkı, yetkililerden bir an önce Karamürsel'in içinden geçen D-130 yolunun geçit sıkıntılarının çözülmesini istiyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet