Paşalı Sinan Deniz kayınbiraderi tarafından öldürüldü!

Olay İzmit Mehmet Ali Paşa Mahallesi Ceylanlı Sokakta meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Hodri Meydan Taraftar Grubunun önemli isimlerinden biri olan Sinan Deniz (41)

Paşalı Sinan Deniz kayınbiraderi tarafından öldürüldü! Polis

Olay İzmit Mehmet Ali Paşa Mahallesi Ceylanlı Sokakta meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Hodri Meydan Taraftar Grubunun önemli isimlerinden biri olan Sinan Deniz (41), kayınbiraderi Bekir D. ile tartışmaya başladı. 

Tartışma alevlenince Bekir D., pompalı tüfekle Sinan Deniz’i başından vurdu. Sinan Deniz, olay yerinde hayatını kaybetti. Zanlı Bekir D. ise hızla bölgeden kaçtı. Yaşanan olayın ardından Sinan Deniz’in yakınları olay yerine akın etti. Deniz’in yakınları ile polis arasında tartışma çıktı.  

Tüm uyarılara rağmen geri adım atmayan öfkeli kalabalığı emniyet güçleri biber gazıyla uzaklaştırdı. Bir süre sonra yeniden tartışma başlayınca polisler havaya birkaç el ateş etti. Bu arada olay yerine takviye ekipler sevk edildi. Olaya karışan bazı kişiler gözaltına alındı.

Sinan Deniz’i vurduktan sonra kaçan Bekir D., kısa sürede polis ekiplerince yakalandı. İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde çalışan Sinan Deniz’in 1çocuk babası olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet