Sokakta yaşayan kimsesiz şahıs silahla vuruldu!

Derince’de sokaklarda yaşayan ve kimsesiz olduğu öğrenilen şahıs, tartıştığı şahıs bacaklarından silahla vuruldu.

Sokakta yaşayan kimsesiz şahıs silahla vuruldu! Polis

Derince’de sokaklarda yaşayan ve kimsesiz olduğu öğrenilen şahıs, tartıştığı kişi tarafından silahla vuruldu. Derince Denizciler Caddesi üzerinde, öğle saatlerinde hareketli  dakikalar yaşandı.  İddialara göre İlçede üzerinde bir battaniye ile dolaşan ve ‘Şebek’ lakabı ile  tanınan Ayhan Kırdudu(48), bir çok kişiye  yaptığı gibi Mehmet Ş. isimli şahısın önünü kesti. Kendisinden para istedi.

Mehmet Ş. parası olmadığını söyleyince,  Ayhan Kırdudu kendisine önce tokat attı. Ardından dizi ile bacak arasına vurdu.  Ayhan’ın yaptığı hareket nedeniyle oldukça öfkelenen  Mehmet Ş.  silahını çıkartarak 2 el ateş etti ve  Ayhan Kırdudu’yu  bacaklarından yaralayarak olay yerinden kaçtı.

Çevredekilerin haber vermesi ile  olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri, yaralı Kurdudu’yu Derince Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırdı. Bu esnada  alkollü olduğu tahmin edilen Kurdudu, kendisin önce babasının ardından amcasının vurduğunu söyledi.  Kısa bir süre sonra gerçek anlaşıldı ve polis ekipleri şoför emeklisi olduğu öğrenilen Mehmet Ş.’yi yakalamak için çalışma başlattı. 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet