Karamürsel Belediyesi milyonluk yatırımları çürümeyemi bıraktı?

Karamürsel Belediyesi milyonluk yatırımları çürümeyemi bıraktı? Karamürsel Belediyesi 17.07.2017 tarihinde yeni yapılan 4 Temmuz mahallesi,

Karamürsel Belediyesi milyonluk yatırımları çürümeyemi bıraktı? Siyaset

Karamürsel Belediyesi milyonluk yatırımları çürümeyemi bıraktı? Karamürsel Belediyesi 17.07.2017 tarihinde yeni yapılan 4 Temmuz mahallesi, Cumhuriyet caddesi üzerinde yapımı tamamlanan yeni hizmet binası ve kent meydanına taşınıştı.


ÇÜRÜMEYE Mİ, TERK EDİLDİ
Karamürsel Belediyesi yeni hizmet binasına geçmesi ile 4 Temmuz Mahallesi, İnönü Cd. No:19 adresinde bulunan eski belediye binası ve  4 Temmuz mahallesi eski izmit caddesi üzerinde bulunan belediye ek binası boşaltılarak yeni belediye binasına taşınması üzerinden aylar geçmesine rağmen boşaltılan devasa bnalar aylardır adeta çürümeye terk edilerek, çok büyük kiraların veya satılarak çok büyük meblağlarda paraların belediye kasasına neden girediği ilçede en çok konuşulan konulardan biri. 

TAŞINACAĞI AYLAR ÖNCESİ BELLİYDİ

Karamürsel Belediyesi eski yerinden, yeni yerine taşınacağı aylar öncesinden belliyken neden bu binalar için bir program yapılmadığı ve bu devasa binaların her ay belediye ekonomisine büyük meblağlarda gelir getirmesi sağlanabilecekken, umursamaz bir şekilde neden uzun zamandır boş kalmasına izin verildiğine bir anlam verilemedi.


NEDEN BEKLETİLİYOR 
Karamürsel'de yaşayan bir çok vatandaş binaların aylardır neden boş kaldığını ve bu kadar büyük gayrimenkullerin neden değerlendirilmeden aylardır adeta çürümeye bırakılmasına bir anlam veremiyor. Karamürsel Belediyesi bu gayrimenkulleri nasıl ve nezaman değerlendirmeyi düşündüğü büyük bir merakla bekleniyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet