Karamürsel'de o mahallelerde 9 saat eletrik yok

SEDAŞ, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Karamürsel'de Çarşamba günü planlı şekilde elektrik kesintilerinin uygulanacağını duyurdu.

Karamürsel'de o mahallelerde 9 saat eletrik yok Karamürsel Haber

EDAŞ, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Karamürsel'de Pazartesi günü planlı şekilde elektrik kesintilerinin uygulanacağını duyurdu.

SEDAŞ tarafından yapılan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Karamürsel ilçesinde planlı elektrik kesintileri meydana gelecek. SEDAŞ'tan yapılan çıklamaya göre 24 Ocak Çarşamba günü Karamürsel'in  bazı yerlerinde günün belirli saatlerinde elektrik kesintileri yaşanacak.

Karamürsel Elektrik kesintisi yapılacak yerler

Saat 09.00-18.00:Hayriye Köyü, İhsaniye Köyü, Akçat Köyü,Yaylacık Sok.4406 dahili,,Başdeğirmen Alabalık Tes, 

 

SEDAŞ'TAN UYARI

SEDAŞ'tan yapılan açıklamada, "Çalışmanın daha erken saatlerde sona ermesi ​durumunda, siste​me kesinti bitiş saatinden daha erken elektrik verilebilir. Kesinti saatlerinde elektrikle çalışan cihazlarınız​ı lütfen devre dışı bırakınız. Tüketicilerimizin bu durumu dikkate alarak, gerekli önlemlerini almaları önemle duyurulur. Jeneratör kullanan tüketicilerimiz kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcılarını açık tutmalıdır" denildi. Kesintilerle ilgili detaylı bilgi için SEDAŞ'ın Planlı Kesintiler bölümüne bakabilirsiniz.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet