Bu takım Samsuna neden gitmedi !

Karamürsel Gençlik’e yazık oldu ! Bölgesel Basketbol Ligi’ndeki Kocaeli’nin tek temsilcisi Karamürsel Gençlik Basketbol takımına yazık oldu. Geçtiğimiz hafta kendi evinde Samsun Büyükşehir Anakent takımına 69-80 yenilen ve bugün Samsunda bu maçın rövanşı için mücadele edecek olan Karamürsel Gençlik takımı Samsuna gitmedi.

Bu takım Samsuna neden gitmedi ! Spor

Karamürsel Gençlik’e yazık oldu !

Bölgesel Basketbol Ligi’ndeki Kocaeli’nin tek temsilcisi Karamürsel Gençlik Basketbol takımına yazık oldu. Geçtiğimiz hafta kendi evinde Samsun Büyükşehir Anakent takımına 69-80 yenilen ve bugün Samsunda bu maçın rövanşı için mücadele edecek olan Karamürsel Gençlik takımı Samsuna gitmedi.

Bölgesel Basketbol Liginde Karamürsel Gençlik 3. tur plaf-off ilk maçında, Samsun Büyükşehir Belediye Anakent takımına geçtiğimiz hafta kendi sahasında 11 sayı farkla yenilmişti. Bu gün bu maçın rövanşı için saat 18.00’de Samsun’da oynayacağı maç için Samsuna gitmedi.

Şu ana kadar 18 galibiyete karşılık 5 mağlubiyet alan kendi yağlı ile kavrulan tam anlamıyla amatör ruhla oynayan 600 bin liralık bütçeli rakiplerine karşılık 35 bin liralık bütçesiyle azimle mücadele eden Karamürsel Gençliğin bugün Samsunda oynayacağı rövanş maçına neden gitmediği merak konusu oldu.

Bu konuda Karamürsel gençlik Yönetim kurulu başkanı yada yönetim kurulundan birilerinden açıklama bekleniyor Bu takım Samsuna neden gitmedi !!!!!

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme