Karamürsel'de tiyatro şenliğine davetlisisniz

Karamürsel Emniyet Genel Müdürlüğü yararına yağrın düzenlenecek olan tiyatro etkinliğinde çocuklar unutulmadı. Karamürsel asayiş, güvenlik ve t.h.g.d derneği başkanı

Karamürsel'de tiyatro şenliğine davetlisisniz Yaşam

Karamürsel İlçe Emniyet Müdürlüğü yararına yağrın düzenlenecek olan tiyatro etkinliğinde çocuklar unutulmadı.
Karamürsel asayiş, güvenlik ve t.h.g.d derneği başkanı Murat Sağır tarafından organize edilen program yarın 18.01.2018 (Perşembe) günü, Türkiyenin önde gelen tiyatro ekipleri tarafından sergilenecek olan tiyatro gösterileri ilk olarak, sabah saat 10:00 ile 11:00 saatleri ve 14:00 ile 15:00 saatleri arasında küçük çocuklar için ücretsiz olarak Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezi'nde sergilenecek çocuk oyunu ile start verileek.

KOCAELİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN BÜYÜK DESTEK
Karamürsel'de düzenlenecek olan etkinlikte Kocaeli İL Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler özel araçlar ve ekipler ile Karamürsel'e gelerek etkinliklerde görsel şow yapacakları bildirildi.

MUHTEŞEM GÖSTERİ 19:30'DA
Usta yazar Ray Cooney'in yazdığı ve yönetmenliğini Can Törtop'un yaptığı "HANGİSİ KARISI" isimli muhteşem oyun akşam saat 19:30 ile 21:00 saatleri arasında Karamürsel Altınkemer Kültürmerkezi'nde sergilenecek. Bütün halkıız davetlidir.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Nurcan Akceviz @Neden Duyuru Yapılmadı

18 Ocak 2018 00:22

Merhaba haberi velilerimiz internette gezerken görüp bize bildirdi...Neden okullarımıza duyuru için afiş vs asılmadı...Ayrıca tiyatroya bilet alınması gerekiyor mu? Nasıl temin edilecek? Haber eksik daha detaylı bilgi lazım

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet