İsmail Yıldırım’dan MHP'ye gönül alma ziyareti!

Karamürsel Belediye Başkanı Yıldırım, İyi Parti Karamürsel İlçe Başkanı Mehmet Baş ve yönetimini ziyaret etmesi bazı çevrelerin takdirini alırken oldukça büyük bir kesim ise eleştirmişti.

İsmail Yıldırım’dan MHP'ye gönül alma ziyareti! Siyaset

AK Partili Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım geçtiğimiz günlerde meclis üyeleri Ahmet Bilici, Recep Özbakır ve Ak Parti Karamürsel ilçe başkanı Recep Demirel ile bitlikte İyi Parti Karamürsel İlçe Başkanı Mehmet Baş ve yönetimin ziyaret etmişti. Bu ziyaret ise oldukça ses getirmişti.

Ulusal basına bile yansıyan bu ziyaret aynı zamanda ülkede ilk kez AK Partili bir belediyenin İyi Parti’ye yaptığı ziyaretti. Bazı çevrelerin eleştirdiği bu ziyaret sonrası bu kez İsmail Yıldırım MHP’yi ziyaret etti. Başkan Yıldırım yapmış olduğu nezaket ziyaretinde, Karamürsel MHP İlçe Başkanı Öksüz ve Yönetimini ilçe siyasetinde birlik, beraberlik ve karşılıklı saygı çerçevesinde ilerledikleri için tebrik ederek, kendilerine teşekkür etti.

Başkan Yıldırım’ın yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getiren MHP İlçe Başkanı Çetin Öksüz, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve Belediye Meclis Üyelerine teşekkür etti. AK Parti ile MHP arasında ittifak görüşmeler devam ederken, MHP’den kopan büyük bir kitlenin bulunduğu İYİ Parti ziyareti sonrası İsmail Yıldırım’ın bu kez MHP’yi ziyaret etmesi, “gönül alma ziyareti” olarak yorumlandı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet