KAU'den Karamürsel'de Sinema Semineri

------------------------------ Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü ile Karamürsel İlçesi Çevre Kültür Derneği ortaklığından planlanan Sinema Semineri Karamürsel Anadolu Meslek ve teknik Lisesi’nde gerçekleştirildi. Öğrencilerin, yaşadığı coğrafyayı tanıması ve sanatsal etkinliklere bilinçli katılımını sağlamak amacıyla oluşturulan Kültür Eğitim Programı kapsamında gerçekleştirilen Sinema seminerinde Kocaeli Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü öğretim üyeleri Prof. Dr. Nigar Pösteki, Öğretim Görevlisi İren Didem deveci ve Yard. Doç. Dr. Özgür Velioğlu tarafından, Dünya Sinema Tarihi, Bir Film Nasıl Okunur, Sanat Sineması ve popüler Sinema Farkı konular işlendi. Öğrencilerin ve öğretmenlerin sorularını da yanıtlayan öğretim üyeleri, ‘üniversitede kapımız her zaman açık olacaktır dilediğinizde ziyaret edebilirsiniz’ dediler. Okul yöneticileri ve öğretmenlerin teşekkürleri ile üç saat süren etkinlik sona erdi.

KAU'den Karamürsel'de Sinema Semineri Yaşam

------------------------------

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü ile Karamürsel İlçesi Çevre Kültür Derneği ortaklığından planlanan Sinema Semineri Karamürsel Anadolu Meslek ve teknik Lisesi’nde gerçekleştirildi.

 

Öğrencilerin, yaşadığı coğrafyayı tanıması ve sanatsal etkinliklere bilinçli katılımını sağlamak amacıyla oluşturulan Kültür Eğitim Programı kapsamında gerçekleştirilen Sinema seminerinde Kocaeli Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü öğretim üyeleri Prof. Dr. Nigar Pösteki, Öğretim Görevlisi İren Didem deveci ve Yard. Doç. Dr. Özgür Velioğlu tarafından, Dünya Sinema Tarihi, Bir Film Nasıl Okunur, Sanat Sineması ve popüler Sinema Farkı konular işlendi.

 

Öğrencilerin ve öğretmenlerin sorularını da yanıtlayan öğretim üyeleri, ‘üniversitede kapımız her zaman açık olacaktır dilediğinizde ziyaret edebilirsiniz’ dediler. Okul yöneticileri ve öğretmenlerin teşekkürleri ile üç saat süren etkinlik sona erdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme