İsmail Yıldırım AK Parti merkeze notamı verdi!

Geçtiğimi günlerde Türkiye'de bir ilke imza atarak başta Kocaeli AK Parti olmak üzere, AK Parti genel merkeze kadar her kezin dikkatini çekmeyi başaran İsmail Yıldırım

İsmail Yıldırım AK Parti merkeze notamı verdi! Siyaset

Geçtiğimiz günlerde Türkiye'de bir ilke imza atarak başta Kocaeli AK Parti olmak üzere, AK Parti genel merkeze kadar herkezin dikkatini çekmeyi başaran Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, bir çok yerel ve ulusal gazetede yayınlanan haber ile çok konuşulmuştu.


ABA ALTINTAN SOPA GÖSTERDİ
Bir çok kesim İsmail Yıldırım ve yanında götürdüğü Ak Parti ilçe başkanı Recep Demirel ile aslında bir sonraki seçimde aday gösterilmezsem, bende İYİ Partinin başkan adayı olabilirim, diyerek büyük bir mesajmı vermek istedi? 


KİMSENİN KONUŞMADIĞI KONUYU GÜNDEMDE TUTTU
İsmail Yıldırım hiç bir gazete ve yayın organında İYİ Partiye geçecek açıklaması ve haberi yeralmadığı halde, konuyu neden gündeme getirmek için bir açıklama yapma gereksinimi duydu?

Hakkında bunca zamandır çıkan bir çok haber ve yoruma hiç bir zaman basın açıklaması yapmazken neden birden bire ben İYİ Partiye geçmiyeceğim diye bir basın açıklaması yapmak gereksinimi duydu?

Ben konuşamıyorum ama bu konu gündemde kalsın, başkaları dillendirsin diyemi konuyu el altından gündeme sokmaya çalışıyor?

Neden bunca zamandır hakkında bir çok önemli konuda çıkan haber, yorum, söylem ile ilgili hiç bir açıklama yapma gereği duymayan İsmail Yıldırım ortada hiç bir şey yokken, neden bu konu ile bu kadar gündemde kalmak istiyor; önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Kocaeli'de bir gazete ise İsmail Yıldırım'ın bu açıklamaları için bakın ne demiş.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Ufuk Kara @İsmail Yıldırım Siyasi Dengeyi Çok iyi bilen biri

13 Ocak 2018 17:05

Son zamanlarda ak parti bir çok il ve ilce belediye başkanını görevden aldı bunun etkilerini İsmail Yıldırımda karamürsel halkının memnuniyetsizliği ilcede değişim havası isteniyor.

mehmet yilmaz @buraya kadar ismail

11 Ocak 2018 16:48

aday gosterilsede bitti gosterilmesede bitti. hele hele parti değiştirip başka partiye geçerse dibi görür. buraya kadar ismail

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet