Karamürsel'de polis ekiplerinden “Huzurlu Pazar” uygulaması

Karamürsel Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Karamürsel Cuma  pazarında yankesicilik olaylarının önlenmesine yönelik uygulama gerçekleştirdi.

Karamürsel'de polis ekiplerinden “Huzurlu Pazar” uygulaması Siyaset

Karamürsel Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Karamürsel Cuma  pazarında yankesicilik olaylarının önlenmesine yönelik uygulama gerçekleştirdi.

Kocaeli'nin Karamürsel ilçesindeki Cuma pazarında kalabalıkları fırsat bilerek yankesicilik, hırsızlık, tırnakçılık ve dolandırıcılık olaylarını gerçekleştirenlere karşı, İl Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde başlatılan "Hayırlı Pazarlar" uygulaması devam ediyor. İlki İzmit-Gölcük İlçe Emniyet ekipleri ve Güven Timleri ile tarafından gerçekleştirilen uygulama bu hafta Karamürsel Cuma pazarında devam etti.

Asayiş ekipleri, güven timleri ile birlikte pazarın içerisinde gezerek vatandaşları yankesicilik olaylarına karşı uyardı.

Şüpheli şahıslar üzerinde kimlik sorgulaması da yapan ekipler, çantalarını sırtlarında taşıyan bayanları güvenlikleri açısından görebilecekleri şekilde çantalarını taşımaları konusunda uyardılar. Belirli periyotlarla devam edileceği bildirilen uygulamadan memnun olan vatandaşlar, kendilerini uyaran polis ekiplerine teşekkür ettiler.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

taraflı @acizane ikazımdır

16 Aralık 2017 20:35

terör vs suçluları önlemek için sivil polis ekiplerinin bu şekilde boy boy gösterilip deşifre edilmemesi gerekir.

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet