Barlar sokağında kavga 2 kişi vuruldu

Dün gece Barlar Sokağında meydana gelen başka bir ilde görev yapan ve aslen Kocaelili olan Özel Harekat Polisi eğlenmek için barlar sokağına gitti.

Barlar sokağında kavga 2 kişi vuruldu Polis

Dün gece Barlar Sokağında meydana gelen başka bir ilde görev yapan ve aslen Kocaelili olan Özel Harekat Polisi eğlenmek için barlar sokağına gitti.

Edinilen bilgilere göre, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekât Şube Müdürlüğünde görev yapan polis memuru E.B., Kocaeli’ne geldi. Dün akşam İzmit Barlar Sokağına giden E.B., iddialara göre bir bara girmek istedi. E.B., barın kapısında ki görevlileri tarafından içeri alınmadı. Bunun üzerine polis memuru E.B., bar görevlileri V.B. ve E.Ç. ile tartışmaya başladı. Bu sırada tartışmaya ismi öğrenilemeyen 3 kişi daha dahil oldu.  

Bar görevlileri ve yanlarında bulunan 3 kişi sopalarla polis memuru E.B ‘ye saldırmaya başladı. Polis memuru E.B. ise kendini korumak için belinde bulunan silahı çıkarttı. E.B. kendisine saldıran şahıslara doğru ateş etmeye başladı.   Olayda bar görevlileri V.B. ile E.Ç. bacağından vurulurken, polis memuru E.B. kafasına aldığı darbelerle yaralandı.

Olayın ardında bölgeye polis ve sağlık ekipleri gönderildi. Hızla bölgeye giden sağlık ekiplerinin ilk müdahalesi sonrası yaralılar hastaneye kaldırıldı.  Yaralı polis memuru E.B.’nın kafasına ve vücuduna aldığı ağır darbeler nedeniyle hayati tehlikesinin bulunduğu ve yoğun bakım ünitesine alındığı öğrenildi. Diğer yaralıların ise hastanelerde tedavilerine devam ediliyor. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı..

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet