İSMAİL YILDIRIM HALKA HESAP VERECEK Mİ ?

İSMAİL YILDIRIM HALKA HESAP VERECEK Mİ ? CHP Karamürsel Belediye Meclis üyeleri, Orhan Tanış, Orhan Demirer, Ali Kara, Ahmet Çalık Meral Karadeniz ve Celalettin Yönetten oluşan grup Karamürsel Belediyesi 2014 yılı denetim komisyonu raporu hakkında basın açıklaması yaptı. Yapılan basın açıklamasında Karamürsel belediyesi hakkındaki iddialar 7 maddede belirtilirken, bu açıklamalara Karamürsel belediye başkanı İsmail Yıldırımın cevabı merak konusu oldu.Binlerce insan İsmail Yıldırımın bu iddialar ile ilgili yapacağı basın açıklamasını dört gözle bekliyor.

İSMAİL YILDIRIM HALKA HESAP VERECEK Mİ ? Karamürsel Haber

 

İSMAİL YILDIRIM HALKA HESAP VERECEK Mİ ?

CHP Karamürsel Belediye Meclis üyeleri, Orhan Tanış, Orhan Demirer, Ali Kara, Ahmet Çalık Meral Karadeniz ve Celalettin Yönetten oluşan grup Karamürsel Belediyesi 2014 yılı denetim komisyonu raporu hakkında basın açıklaması yaptı. Yapılan basın açıklamasında Karamürsel belediyesi hakkındaki iddialar 7 maddede belirtilirken, bu açıklamalara Karamürsel belediye başkanı İsmail Yıldırımın cevabı merak konusu oldu.Binlerce insan İsmail Yıldırımın bu iddialar  ile ilgili yapacağı basın açıklamasını dört gözle bekliyor.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme