Mürsel Alp Anadolu Lisesinden Başkan’a Teşekkür

Karamürsel Mürsel Alp Anadolu Lisesi Müdürü İsmail Güneysu, Okul Aile Birliği Başkanı Yusuf Turan ve yönetimi ile birlikte Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette geçtiğimiz ay Romanya Targoviste’de Colegiul Economic “Lon Chica” okuluna gittiklerini belirten Okul Müdürü İsmail Güneysu yaptığı konuşmada “Romanya Karamürsel’e ziyarete geldiğinde bizlere her türlü desteği verdiniz. Sizlere okulumuza yaptığınız desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Romanya’ya gittiğimizde bizi çok sıcak karşıladılar ve sizlere selam gönderdiler” dedi. Başkan Yıldırım ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, eğitime yaptıkları desteklerin artarak devam edeceğini söyledi.

Mürsel Alp Anadolu Lisesinden Başkan’a Teşekkür Yaşam

Karamürsel Mürsel Alp Anadolu Lisesi Müdürü İsmail Güneysu, Okul Aile Birliği Başkanı Yusuf Turan ve yönetimi ile birlikte Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette geçtiğimiz ay Romanya Targoviste’de Colegiul Economic “Lon Chica” okuluna gittiklerini belirten Okul Müdürü İsmail Güneysu yaptığı konuşmada “Romanya Karamürsel’e ziyarete geldiğinde bizlere her türlü desteği verdiniz. Sizlere okulumuza yaptığınız desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Romanya’ya gittiğimizde bizi çok sıcak karşıladılar ve sizlere selam gönderdiler” dedi. Başkan Yıldırım ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, eğitime yaptıkları desteklerin artarak devam edeceğini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme