Karamürsel boyanmaya devam ediyor!

Karamürsel'de cadde ve sokakların tek tip boyanması sonrasında, bu seferde sahil şeridi tonlarca boya harcanarak kırmızıya boyanmaya başladı.

Karamürsel boyanmaya devam ediyor! Bölgesel

Karamürsel'de cadde ve sokakların tek tip boyanması sonrasında, bu seferde sahil şeridi tonlarca boya harcanarak kırmızıya boyanmaya başladı. Gazetemize ulaşan bir çok fotoğrafta vatandaşlar gözlerine inanamadıklarını, tonlarca boyanın yerlere dökülerek hem doğal taş görüntüsünün mahvedildiğini, hemde ilçede bu kadar eksik, noksan iş varken bu kadar zaman ve iş gücü harcanarak sahilin neden boyandığına kimse anlam veremedi! 


BELEDİYEYE BOYAMI HİBE EDİLDİ
Sosyal medyada gündeme gelen bu konu sonrası ise bazı vatandaşlar, bu denli büyük bir mağliyetin altına kimsenin girmiyeceğini, ilçede bu kadar eksik ve sıkıntı varken bu yapılanın sadece ilçe sahil bandının görsel güzelliği için yapıldığı ve büyük bir ihtimal ile bu tonlarca boyanın Karamürsel Belediyesi'ne hibe edilmiş olabileceği tartışılırken, Karamürsel Belediyesi'nin henüz konu ile ilgili bir açıklama yapmadığı bildiriliyor.


BELEDİYE BİZ YAPTIK OLDU MU DİYOR?
Öte yandan Karamürsel Belediyesi yetkilileri tarafından bir çok konuda vatandaşların ve "ÖZELLİKLE KARAMÜRSEL BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİNE " bile bilgi verilmemesi büyük tepkilere neden oluyor. Şimdi gözler Karamürsel Belediyesi'nde yine yaptıkları için kimseye bir açıklama yapmıyacak mı?

Yoksa Resmi internet sitesinde binlerce insanın merak ile beklediği bu sorulara cevap verecekmi bunları ilerleyen zamanda hep birlikte göreceğiz.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Atilla Türk @Boyama mı?

15 Kasım 2017 16:48

Bu bir hizmet olarak görünüyor ise yazıklar olsun diyorum! Şuna benziyor, bir yaşlı ninenin genç gözükebilmesi için makyaj yapmasına benzer. Hizmet bu şekilde olmaz.

ÖMER MUHTAR @yollar...

15 Kasım 2017 10:04

yollar boyanabilir , bence fena da görünmüyor. ama öncelikli olarak yollardaki çukurlara, elektrik su kanal için kazılmış çıkurlara müdahale edilsin, bir kazı yapılıyor, üzerine kum dökülüyor, ilk yağmurda kumun büyük kısmı zaten akıp gidiyor, aylarca üzerine bir parça asfalt atılmıyor. lütfen belediye ilk önce yolları elden geçirsin, ondan sonra para neye yetiyorsa hizmete devam etsin.

misafir kullanıcı @organize işler bunlar

14 Kasım 2017 17:55

tipik karamürsel belediyesi. ihale var mı ? belli değil alan belli değil satan belli değil miktar belli değil kimsenin bildiği birsey yok.bir tavsiyemde size bir yazı dizisi yayınlasanız çok hoş olur karamürsel belediyesinin ihaleleri alım satımları ile ilgili. neyse konuya dönelim boyalara gelince nerden gelidği belli olmadığı gibi seçim zamanıda kim seçilir artık belli olmaz diyelim bitirelim.

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet