Bilgiçler Köfte ve Izgara 3 Şubesini açtı

Kocaeli'nde ürün ve hizmet kalitesi ile adından sürekli söz ettiren Bilgiçler Köfte ve Izgara tarafından devralınan ve çok kısa süre içerisinde yapılan tadilat sonrası 

Bilgiçler Köfte ve Izgara 3 Şubesini açtı Polis

İlçemizin sevilen markası Bilgiçler köfte ve Izgara restoranı yeni bir yatırıma daha imza attı.

Bahçecik yolu üzerindeki Çırağan Köfte'yi devralan Bilgin kardeşler ilk olarak Metin Korkmaz Çok Özel köfte olarak açılmış olan daha sonrasında Metin Korkmaz ve Çırağanlar arasındaki ortaklık'ta yaşanan sorunlar nedeni ile ortaklık sona ermişti. Çırağan Köfte olarak kısa bir süre daha işletilen mekan kısa süre önce kapanmıştı.

Kocaeli'nde ürün ve hizmet kalitesi ile adından sürekli söz ettiren Bilgiçler Köfte ve Izgara tarafından devralınan ve çok kısa süre içerisinde yapılan tadilat sonrası eksiklikleri giderilerek kapılarını halka açan Bilgiçler Köfte ve Izgara hizmet vermeye başladı.

 Bilgiçler Köfte ve Izgara 3. İş yerinin resmi açılışını ise kısa sürede yapacağını duyurdu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Kumyalı Sakini @Çekilmez duman ve koku

24 Ekim 2017 15:06

Ereğlide yapılan işletmede çevre sakinleri hiç dikkate alınmıyor. Her gün bölge duman altında ve ızgara kokusunu hiç kimse çekmek zorunda değil. Belediye hiç denetleme yapmıyormu? İşletmeniz güzel, işleriniz güzel fakat 2 kuruş para harcayıp koku,duman filtresi takamıyor musunuz? Çatınıza taktığınız elektrikli baca fanını filtre diye yutturmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca çekilen duman ve ızgara kokusuna bu elektrikli baca fanının sesi eklendi. Yokmu bir yetkili?

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet