Karamürsel'in Aksaçlılarından yeni partiye destek

Milliyetçi Hareket Partisi'nin çeşitli birimlerinde görev yapmış, kendilerine Karamürsel MHP Aksaçlılar denilen grup, Akşener önderliğinde kurulacak ‘Yeni Parti’

Karamürsel'in Aksaçlılarından yeni partiye destek Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi'nin çeşitli birimlerinde görev yapmış, kendilerine Karamürsel MHP Aksaçlılar denilen grup, Akşener önderliğinde kurulacak ‘Yeni Parti’ye destek amaçlı toplantı düzenlendi

Karamürsel Şiir Kafe’de bir araya gelen MHP Karamürsel Aksaçlılar, Akşener önderliğinde kurulacak ‘Yeni Parti’ye destek amaçlı yaptıkları toplantı sonunda yaptıkları basın açıklamasında

"MHP Karamürsel İlçe Teşkilatlarının çeşitli kademelerinde görev yapmış geçmişte ilçe başkanlığı, ilçe yöneticiliği, ocak başkanlığı, il yönetiminde görev almış, milletvekili, belediye başkan adayı olmuş maddi manevi her türlü desteği partisinden esirgememiş yaşları 55-65 olan bizler gelinen noktalarda genel merkezin aldığı tek taraflı kararlar biz ülke sevdalılarını endişeye düşürmüştür.

Yıllarımızı verdiğimiz üç hilali hareketten zor da olsa ayrılmak zorunda bırakılmışızdır. Yapılan istişare neticesinde ortak bir kararla ülke siyasetine yeni bir yön kazandıran meral Akşener hareketine tam destek verme kararı aldık. Ülkemize ve milletimize hayırlı olsun.

MHP Karamürsel Aksaçlılar

Toplantıya, Karamürsel MHP eski İlçe Başkanlarından Nizamettin Taştan, Tuncer Karabağ, Bahattin Yalçın, Rıza Teyfik Erdoğan, Karamürsel MHP eski ilçe yöneticilerinden, Mustafa Kaya, Haldun Gençceylan, Yusuf Talaş, Metin Boz, Altay Çepni, Mustafa Yavuz, İsmail Sağdıç, Tarık Kuzuoğlu, Mehmet Işıksoy, Kocaeli eski il yöneticilerinden il başkan yardımcısı Muharrem Polat, eski il disiplin kurulu üyesi İsmail Hakkı Balsüzen katıldı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

A.Türkes @Yolunz açık olsun. Ancak gidersiniz.

10 Ekim 2017 06:49

Niye yayinlamadiniz önceki yorumumu ? Yalan haberlerle bir yere varamazsiniz. Bunlar hic bir zaman gerçek Milliyetçi olmadılar ve asla olamayacaklar.

A.Türkes @Yolunz açık olsun. Ancak gidersiniz.

09 Ekim 2017 23:20

Bunlar asla öyle yazıldığı gibi ak sakallı felan değiler. Sizleri doğru haber yazmaya davet ediyorum. Bunlar menfaatleri olduğu zaman piyasada gözüken kişilerdir. Milliyetçi Hareket bunlardan temizlendiği için Cenab-ı Hakka sonsuz şükürler olsun. Rahmetli Başbuğumuzun güzel ve çok anlamlı vodeosu ile sizlere kapak olarak video linkini paylaşmaktan gurur duyuyorum.

Orhan @Saticilar6

09 Ekim 2017 13:03

Bunlar Mhpyi sattığı gibi daha önce seçimleri sattığı gibi ablalarinida satarlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet