İznik yolu okullar bölgesin'de trafik kazası

Karamürsel'de trafik kazası bir yaralı. Görgü tanıklarınındda iddilarına göre Karamürsel Kayacık mahallesi Raufdenktaş bulvarı üzeri okullar bölgesinde.

İznik yolu okullar bölgesin'de trafik kazası Polis

Karamürsel'de trafik kazası bir yaralı. Görgü tanıklarınındda iddilarına göre Karamürsel Kayacık mahallesi Raufdenktaş bulvarı üzeri okullar bölgesinde. Öğlen tatili için okuldan çıkan küçük yaşta bir kız çocuğu yolun karşında bulunan bakkala geçmeye çalışırken bir aracın çarpması ile yaralandığı bildirildi.


ÇEVREDEKİ ESNAF MÜDAHALE ETTİ
Kazayı gören çevre esnafı tarafından olay yerine çağrılan 112 Acil servisin kısa sürede olay yerine gelmesi sonrasında hafif şekilde yaralanan küçük kız Karamürsel Devlet Hastanesi acil servisine kaldırıldığı bildirildi.
Kaza sonrası olay yerine gelen polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlatırken, küçük kız çocuğunun sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

hakan arteş @güvenlik

06 Ekim 2017 19:05

Bu bölge çok risk taşımakta.Dört yol kavşagı sabah ögle akşam okul çıkışları çok yogun heryerden araç çıkabiliyor biz yetişkin olmamıza rağmen geçerken zorlanıyoruz.Okullar bölgesi olmasına rağmen hiç bir güvenlik uyarısı ve görevli bulunmuyor emniyet yetkililerinden ricam bu bölgeye sürekli bir güvenlik ekibi koymaları.

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet