Deniz'de can pazarı. Alabora olan teknede 1 Kişi denizde kayboldu

Akşam saatlerin'de meydana gelen olayda 3 kişinin bulunduğu 4.5 metrelik motorlu tekne ile balığa çıkan 3 kişi Karamürsel Kaytazdere arasında denizde balık tutarken

Deniz'de can pazarı. Alabora olan teknede 1 Kişi denizde kayboldu Polis

Akşam saatlerin'de Karamürsel ile Kaytazdere sınırında meydana gelen olayda 3 kişinin bulunduğu 4.5 metrelik motorlu tekne ile balığa çıkan 3 kişi Karamürsel Kaytazdere arasında denizde balık tutarken teknenin birden alabora olması ile denize düştükleri bildirildi.

Teknenin devrildiğini gören çevredeki vatandaşların yardımı ile alabora olan tekneden düşen 2 kişi denizden çıkarılırken ismin Yılmaz Balcı (48 ) isimli kişinin yüzmeyi bilmediği için denizde kaybolduğu bildirildi.

Olay yerine çağrılan arama kurtarma ekipleri denizde kaybolan şahsı hala arıyor.

Denizden kurtarılan 2 kişi olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ayakta tedavi edilirken kurtarılan şahıslardan birinin babası olduğu öğrenilen Yılmaz Balcı  için takviye ekipler olay yerine çağrıldı.
Arama kurtarma çalışmaları hala devam ediyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

deli cesaret @sahil güvenlik uyuyor mu?

25 Eylül 2017 13:44

dün akşam saatlerinde denizde dalgaların arasında 2 kişi İMDAAT diyordu. vatandaş olarak hemen 155 i aradım. ve olayı hızlı bir şekilde anlattım. hemen sahil güvenliğin gelmesi gerektiğini , arkasından ambulans gönderilmesini istedim. ambulans zamanında gelmesine rağmen sahil güvenlik neredeyse 1 saat soınra geldi. 2 kişi sahil de bir cafe çalışanı tarafından kurtarıldı. fakat babaları denizde kaybolmuştu. sahil güvenlik zamanında gelseydi şu an kayıp olan babayı da kurtarabilirlerdi. olayın üzerinden tam 18 saat geçti baba hala bulunamadı. SAHİL GÜVENLİK GÖREVİNİ YAPAMAMIŞTIR. BABA NIN KURTARILMASI İÇİN ZAMANINDA GELEMEMİŞTİR. SORUŞTURULMASINI İSTİYORUM. mudanyadan geleceği söylendi. fakat olay yeri ile karamürsel arası sadece 5 dakikadır. milli gelir ile alınan sahil güvenlik botları ile keyif yapılıyordu. neden 1 saat sonra ancak gelebildiler. araştırılsın. saygılar.

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet