Karamürsel CHP’den 'Adalet Yürüyüşüne 'Destek gün geçtikçe büyüyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı ‘Adalet Yürüyüşü’ne Karamürsel’den destek her geçen gün artarak devam ediyor.

Karamürsel CHP’den 'Adalet Yürüyüşüne 'Destek gün geçtikçe büyüyor Siyaset

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun 25 yıl hapis cezasına mahkum olup tutuklanması üzerine Ankara'dan İstanbul'a başlattığı 'Adalet yürüyüşünün başladığı günden bu yana Karamürsel CHP İlçe başkanı ve yönetimi başta olmak üzere parti mensupları ve Karamürsel'de yaşayan bir çok vatandaştan büyük destek aldıklarını bildiren Karamürsel CHP İlçe başkanı Şinasi yazar, çıkılan bu "ADALET" yolunda şahsım ve ekibime gösterdikleri bu büyük özveriden ötürü teşekkür ediyorum dedi.

İlçe başkanı Yazar,  "İlk defa bu kadar uzun soluklu, bu kadar dirençli bir yürüyüş gerçekleşiyor. güçlü bir sesle, duruşla genel başkanımızın başlatmış olduğu bu yürüyüşü selamlıyoruz" dedi. "Adalet olmazsa huzur, mutluluk, barış, kardeşlik olmaz. Adalet olmazsa hak yerini bulmaz, diyen Yazar, Herkes için adalet olsun istiyoruz" ifadelerini kullanarak "Tekrar ediyorum, biz kendimiz veya partililerimiz için değil, bütün haksızlığa ve adaletsizliğe uğramış kişiler için ADALET istiyoruz dedi. 

Yürüyüş esnasında CHP genel merkez yöneticileri ve milletvekikleri ile görüşen CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar, gelişmeler hakkında bilgide aldı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

MURAT YILMAZ @Tezat

07 Temmuz 2017 16:14

Adalet ve CHP kavramları birbirine yer ve gökyüzü kadar uzaktır. Buna en güzel şahit yakın siyasi tarihimizdir. Yargısız idamların, Dersim katliamı, istiklal mahkemeleri , mesnetsiz ve keyfi sürgünlerin baş mimarı CHP dir. Menderesin idaminda parmakları var. Deniz Gezmiş CHP li milletvekillerin onayi ile asildi. CHP tamamen ABD nin güdümünde hareket ediyor. Fetönün varlığı CHP de devam ediyor. Site yönetimine de teessüf ediyorum. Yorumlar yayımlanmayacaksa ne diye böyle bir yer açıyorsunuz.

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet