Bonzai kullanan çocukların savunması, polis bize rahat vermiyor

Karamürsel.Tv ihbar hattına gelen bir video ve görüntüler akıllara durgunluk verdi. İlçenin esnaf ve sporcu gençleri Karamürsel stadının hemen arka tarafında

Bonzai kullanan çocukların savunması, polis bize rahat vermiyor Polis

Karamürsel.Tv ihbar hattına gelen bir video ve görüntüler akıllara durgunluk verdi. İlçenin esnaf ve sporcu gençleri Karamürsel stadının hemen arka tarafında ormanlık alanda, uyuşturucu komasına giren gençleri görünce koma hallerini kameraya çekerek gazetemize gönderdiler.
"ABİ" POLİSİ ARAMAYIN
Spor yapmak için orada olduklarını bildiren vatandaşlar, daha çocuk yaşta sayılacak gençlerin içler acısı hallerini görünce müdahale ettiklerini bildirdiler. Kendilerine "ABİ POLİSİ ARAMAYIN, BİZE HUZUR VERMİYORLAR" diyerek kendilerini bulan vatandaşlara yalvaran küçük çocuklar, çarşıda içemediklerini, bu yüzden dağ başına çıktıklarını söyleyerek, birdaha yapmıyacaklarını ve polise söylememelerini istediler.Duyarlı vatandaşların 112 sağlık ekiplerini araması ile olay yerine gelen sağlık ekipleri küçük çocukları alarak Karamürsel Devlet Hastanesine götürdüğü bildirildi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet