Karamürsel Devlet Hastanesine Yeni Göz Doktoru Atandı

İlçemiz Devlet Hastanesine Yeni atanan Göz Hastalıkları Uzmanı,göreve başladı. 1976 doğumlu olan Op.Dr. Halil Vatansever Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2000 yılında mezun oldu, 2006 yılında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi’n de uzmanlık eğitimini tamamladı. En son görev yeri Antalya Devlet Hastanesi olan Op.Dr. Halil VATANSEVER, evli ve 1 çocuk babası.

Karamürsel Devlet Hastanesine Yeni Göz Doktoru Atandı Sağlık

İlçemiz Devlet Hastanesine Yeni   atanan Göz Hastalıkları Uzmanı,göreve  başladı. 1976 doğumlu olan Op.Dr. Halil Vatansever  Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2000 yılında mezun oldu, 2006 yılında Mersin  Üniversitesi Tıp Fakültesi’n de  uzmanlık  eğitimini tamamladı. En son görev yeri Antalya  Devlet Hastanesi olan Op.Dr. Halil VATANSEVER, evli ve 1 çocuk babası. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme