Ereğli çiçek Cami İmamı bir ilke imza attı

Karamürsel'de örnek proje. Cami imamı mahallede camiye gelerek hatim yapan ev hanımlarına çamaşır makinası hediye etti.

Ereğli çiçek Cami İmamı bir ilke imza attı Karamürsel Haber

Karamürsel'de örnek proje. Cami imamı mahallede camiye gelerek hatim yapan ev hanımlarına çamaşır makinası hediye etti. 2016-2017 bayanlara yönelik kuran kursu düzenleyen,Karamürsel  Ereğli çiçek Cami Havva çiçek kuran kursunda hatim cemiyeti programı ile sona erdi.

Ereğli'de yaşayan hanımların yoğun ilgi gösterdiği kursta verilen eğitimin ardından programa katılan hanımların hazırladığı, kısa süreler ve ilahilerin okunduğu cemiyet güzel görüntülere sahne oldu.

Düzenlenen program sonrasında kursu bitiren öğrencilere çamaşır makinaları hediye edildi.Yoğun bir duygu seli yaşanan programda kursiyerlerin kursu bırakmayacağı ve okumaya kaldıkları yerden devam edeceklerini belirten kursiyerler, Cami İmam hatibi Ahmet Yılmaz hocaya teşekkür ettiler. Cami imamı Yılmaz kursiyerlere, hediyelerin devamı olacağını,inşallah seneye daha güzel hediyeler verileceğini söyledi.

Karamürsel'deki hayırsever iş adalarına ve vatandaşlara teşekkür eden Yılmaz, beni hiçbir zaman yalnız bırakmadıkları için hepsinden, Rabbim ebeden razı olsun dedi. Her sene öğrenci sayısının katlanarak artığını dile getiren Yılmaz, vatandaşların bu tarz etkinlik ve kurslara yoğun katılım sağlaması bizim görev aşk ve şevkimizi artırmaktadır dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Mustafa Akkanat @Maşallah

16 Haziran 2017 21:34

Rabbim böyle güzel imamları başımızdan eksik etmesin

Fikret birinci @Çiçek camii

26 Mayıs 2017 20:08

Kardeşim ahmet Yılmaz hocamı tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum

Ali ÖNÜÇ @Örnek Din Gönüllüsü

24 Mayıs 2017 12:38

Değerli Hocamız,, hizmete yeni başlayan bizlerle Örnek ve önder olmaya devam ediyor.Allah başarılarınızı daim etsin

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet