AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Aydın Taburcu Oldu

Dün AKP’de STK’larla yapılan temayül yoklamasına katılmak için yola çıkan AKP Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Aydın, geçirdiği trafik kazasıdan hafif şekilde yaralanmıştı. Sağlık durumunun ve yapılan tahkiklerin sonucunda geceyi hastanede geçiren Aydın bugün taburcu olarak evine geldi. GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ Kaza geçiren Aydını bugün çok sayıda arkadaşı ve AK Partili ziyaret etti. Sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen aydın bir süre daha evde istirahat edeceği bildirildi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Aydın Taburcu Oldu Karamürsel Haber

Dün AKP’de STK’larla yapılan temayül yoklamasına katılmak için yola çıkan  AKP Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Aydın, geçirdiği trafik kazasıdan hafif şekilde yaralanmıştı. Sağlık durumunun ve yapılan tahkiklerin sonucunda geceyi hastanede geçiren Aydın bugün taburcu olarak evine geldi.

GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Kaza geçiren Aydını bugün çok sayıda arkadaşı ve AK Partili ziyaret etti. Sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen aydın bir süre daha evde istirahat edeceği bildirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme