Kocaeli Hayvan Hakları Derneği Karamürsel'de Kuruldu

Kocaeli Hayvan Hakları Derneği Karamürsel’de Selma Platin Pek tarafından kuruldu. Derneğin açılışını Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Ali Karacan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Veteriner Şube Müdürü Derneklerden Sorumlu Veteriner İbrahim Şüler, Kocaeli Hayvan Hakları Derneği Başkanı Selma Platin Pek, Yönetim Kurulu Üyeleri Arzu Elif İntepe, Derya Yücesan, Minel Gizem Pek, Hatice Demircioğlu, Denetçi Veteriner Mustafa Demir, Fatma Şeren, Şerife Işıkyol, Filiz Demir ve Nilgün Kaşkaya, İstanbul Hayvan Hakları Derneği Başkanı Mirat Gürol, Anadolu Hayvan Hakları Federasyon Başkanı Nesrin Çıtırık, CHP Kadın Kolları Başkanı Zuhal Öztorun ve hayvan severler gerçekleştirdi.

Kocaeli  Hayvan Hakları Derneği Karamürsel'de  Kuruldu Yaşam

Kocaeli  Hayvan Hakları Derneği Karamürsel'de  Kuruldu

İlçemizde kurulan derneğin açılışına Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Ali Karacan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Veteriner Şube Müdürü Derneklerden Sorumlu Veteriner İbrahim Şüler, Kocaeli Hayvan Hakları Derneği  Başkanı Selma Platin Pek, Yönetim Kurulu Üyeleri Arzu Elif İntepe, Derya Yücesan, Minel Gizem Pek, Hatice Demircioğlu, Denetçi Veteriner Mustafa Demir, Fatma Şeren, Şerife Işıkyol, Filiz Demir ve Nilgün Kaşkaya, İstanbul Hayvan Hakları Derneği Başkanı Mirat Gürol, Anadolu Hayvan Hakları Federasyon Başkanı Nesrin Çıtırık, CHP Kadın Kolları Başkanı Zuhal Öztorun ve hayvan severler gerçekleştirdi.

Kocaeli Hayvan Hakları Derneği  Başkanı Selma Platin Pek misafirlerle yakından ilgilenerek, Kocaeli’nde ki ve Türkiye’de ki hayvan haklarını savunmak ve reform etmek amacıyla dernek kurduklarını belirterek, tüm hayvan severleri derneklerine davet etti.

Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Ali Karacan, Kocaeli Hayvan Hakları Derneği Başkanı Selma Platin Pek’e örnek davranışından dolayı teşekkür ederek, “Kocaeli genelinde kurulan bu derneğin merkezinin Karamürsel’de olması bizleri mutlu etti. Örnek bir çalışma yapıyorsunuz, karamürselde bu denli güzel projelere imza atmanızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Zafer Çalışkan @Hayvanlara eziyet eden Mustafa Demir

28 Aralık 2015 04:14

Kliniğine götürülen hayvanları ağ atarak yakalayan ve türlü işkenceler eden bir veterinerdir Mustafa Demir. Bir de hayvan haklarını mı koruyacak. Aşı için götürdüğümüz hayvanımız, ağzı ağlara takıldığı için 1 ay yemek yiyemedi su içemedi. Öldü. Allah belasını versin bu adamın.

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet