KÖRFEZ KÖPRÜSÜ'NDE KABLO KOPTU, GEMİ TRAFİĞİ DURDURULDU

KÖRFEZ KÖPRÜSÜ'NDE KABLO KOPTU, GEMİ TRAFİĞİ DURDURULDU Hla yapımı devam eden İzmir otoyol projesinin İzmit Körfezi Geçiş Köprüsü inşaatında iki yakayı bir araya getiren kılavuz kablolar daha yeni takılmıştı ve bugün bu kablolardan birinin koptu. Bu nedenlede İzmit Körfezi'nde gemi trafiği geçici süreyle durdurulduğu bilgisi verildi.

KÖRFEZ KÖPRÜSÜ'NDE KABLO KOPTU, GEMİ TRAFİĞİ DURDURULDU Karamürsel Haber

KÖRFEZ KÖPRÜSÜ'NDE KABLO KOPTU, GEMİ TRAFİĞİ DURDURULDU

Hala yapımı devam eden  İzmir otoyol projesinin İzmit Körfezi Geçiş Köprüsü inşaatında iki yakayı bir araya getiren kılavuz kablolar daha yeni takılmıştı.  İzmit Körfez Geçiş Köprüsü’nün inşaatında bir kaza meydana geldi. Alınan bilgi ve iddialara göre, köprü inşaatında geçici yürüyüş yollarının monte edildiği sırada kılavuz kablolardan biri koparak denize düştü. Saat 15.30’da meydana geldiği iddia edilen kazada kopan kablonun suya düşmesi socu İzmit Körfezi geçici olarak gemi trafiğinin duldurulduğu belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme