Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan Karamürsel'i ziyaret etti

CHP Karamürsel İlçe Örgütünün düzenlediği ( HAYIR) Programına Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan katıdı.Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Şinasi Yazar,

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan Karamürsel'i ziyaret etti Siyaset

CHP Karamürsel İlçe Örgütünün düzenlediği ( HAYIR) Programına Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan katıdı.Karamürsel Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Şinasi Yazar, Kadın Kolları Başkanı Hamiyet Eraslan, Karamürsel CHP Yönetimi ve bir çok partilinin katıldığı HAYIR'a destek gezisi düzenlendi.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ın katıldığı ziyaretler'de (KARSAD) derneği ziyaret edildi ve dernek başkanı Zeki Şirinoğlu ve (KARSAD) yönetimi ile sohbet edildikten sonra, sırası ile ilçe esnafı esnaf kefalet kolparatifi ve birçok vatandaş ve esnaf ziyaret edilerek halkın ve esnafın soruları ve merak ettiği konular hakkında bilgi verilerek sohbet edildi.

İşsizlik bitecek mi ? Ekonomimiz düzelecek mi ?

Çanakkale belediye başkanı Ülgür Gökhan Karamürsel'de esnafı gezerek Hayır’a destek istedi. Gökhan evet çıkarsa işsizlik bitecek mi ?  Ekonomimiz düzelecek mi ? Hayır der gibisiniz.  İşte anlatmak istediğim de tamda bu gelin bu oyunu hep beraber bozalım. Hayır deyince hiçbir şey değişmeyecek diyerek sözlerine son verdi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

arif yıldız @şu adam mı ?

24 Mart 2017 14:39

HDP barajı geçince pilav dağıtan adam mı ? o adam mı ? yoksa kabul edenler şu adamlar mı ? acaba ? ! yazımı yayıylarsanız sevinirim anlamak isteyen anlar demek istediğimi

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet