Karamürselliler Kubilayı İzlediler

Karamürselliler Kubilay’ı izledi Türkiye Gençlik Birliği (TGB) tarafından organize edilen, yönetmenliğini Faik Ahmet Akıncı’nın yaptığı “Kubilay” adlı film, Karamürsel Atatürkçü Düşünce Derneği’nde izlenildi.

Karamürselliler Kubilayı  İzlediler Karamürsel Haber

Karamürselliler Kubilay’ı izledi

Türkiye Gençlik Birliği (TGB) tarafından organize edilen, yönetmenliğini Faik Ahmet Akıncı’nın yaptığı “Kubilay” adlı film, Karamürsel Atatürkçü Düşünce Derneği’nde izlenildi.

Türkiye Gençlik Birliği (TGB) İl Başkanı Furkan Yüce ve Türkiye Gençlik Birliği (TGB) Karamürsel Şube Başkanı Özdeniz Mert Baycan tarafından organize edilen, yönetmenliğini Faik Ahmet Akıncı’nın yaptığı “Kubilay” adlı film, Karamürsel Atatürkçü Düşünce Derneği’nde gösterildi. Film gösterimine CHP İlçe Başkanı Şinasi Yazar, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Zuhal Öztorun, ADD Karamürsel Şube Başkanı Münteha Purut ile çok sayıda vatandaş katıldı. Film gösterilmeden önce bir açıklama yapan Furkan Yüce, 23 Aralık 1930’da Menemen’de şeriat isteyenler tarafından öldürülen Şehit Asteğmen Kubilay’ın öldürülmesini anlatan film, 29 Ekim’de gösterime girmişti. Şu ana kadar çekilen cumhuriyet filmlerine verilen desteğin, Kubilay filmine verilmediğini ve filmin tamamının kendi imkânları ile çekildiğini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme