Yarın Kar Yağabilir

Yarın Kar Yağabilir Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü’nün raporuna göre, bölgemizde hava yarın ve Cumartesi günü soğuk olacak. Gündüz en yüksek sıcaklık 5-6 derece, gece sıcaklıkları 1-2 derece olacak. Yarın ve cumartesi günü karla karışık yağmur, yüksek yerlerde kar bekleniyor.

Yarın  Kar  Yağabilir Karamürsel Haber

Yarın  Kar  Yağabilir

Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü’nün raporuna göre, bölgemizde hava yarın ve Cumartesi günü soğuk olacak. Gündüz en yüksek sıcaklık 5-6 derece, gece sıcaklıkları 1-2 derece olacak. Yarın ve cumartesi günü karla karışık yağmur, yüksek yerlerde kar bekleniyor. 


PAZAR GÜNÜ HAVALAR ISINIYOR


Aşırı Soğukalar Soğuk hava,  cumartesi gece bölgemizi terk edecek. Pazar günü gündüz sıcaklığı 13 dereceye yükseliyor. Pazar günü parçalı bulutlu, pazartesi günü yağmurlu hava bekleniyor. Pazartesi günü gündüz sıcaklığı 11, gece sıcaklığı 6 derece. Rüzgarlar yine Poyraz’dan  orta kuvvette esecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme