Tüpraş iş başvurusu için son gün 12 Mart

Türkiye’nin ve Kocaeli’nin en büyük sanayi kuruluşu olan Tüpraş, İzmit rafinerisinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını ilan etti.

Tüpraş iş başvurusu için son gün 12 Mart Bölgesel

Türkiye’nin ve Kocaeli’nin en büyük sanayi kuruluşu olan Tüpraş, İzmit rafinerisinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını ilan etti.

Tüpraş, İzmit rafinerisinde çeşitli bölümlerde görevlendirilmek üzere eleman alınacağını duyurdu. Yapılan duyuruda Tüpraş İzmit Rafinerisi’nde görevlendirilmek üzere çok sayıda işçi alınacağı duyuruldu.

Başvuruda bulunan adaylar içinde, üçlü vardiya düzeninde çalışabilecek, 1989 ve sonrası doğumlu, erkek adaylar askerlik hizmetini tamamlamış, ağır ve tehlikeli işlerde çalışmaya engel sağlık durumu bulunmayan, kapalı mekan, dar alan, yükseklik vb. alanlarda çalışmaya engeli olmayan, işe kabul halinde Kocaeli, Körfez, İzmit ve Derince ilçelerinde ikamet edebilecek, tercihen MS Ofice programı kullanabilen ve İngilizce bilenler tercih edilecek. Başvuruda bulunmak isteyenlerin 12 Mart Pazar günü saat 24.00’e kadar https://basvuru.tupras.com.tr/maviyaka/(S(xq3lawqenjmthrnhq0uiz2ob))/login.aspx Tüpraş web sitesinden İzmit Rafinerisi ilanına başvuru yapmaları gerekiyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Elektronik teknisyen @Ne zaman açıklanacak sonuçlar

16 Mayıs 2017 23:19

Sınav yapıldı ama sonuç olarak bir açıklama yok sürekli olarak bakıyorum güncel bir haber yok

davut köse @bende iş istiyorum

27 Şubat 2017 17:15

yaklaşık uç sene tupraş içinde mutaitte calıştım ve bundan bir ay once işten cıkarıldım bende sizinle calışmak istıyorum tabi sizlerde isterseniz ben vinç operetoru olarak gorev yaptım benim ayrıyetten portlif kazıcı yukleyici ve tır egliyetim var be bunları kullabiliyorum bu pozız yonlarda işçi ihtiyacınız varsa ben goreve hazırım hizlerden gelecek guzel haberi bekliyorum

Suat Guney @Meslek lisesi mezunuyum.Izmir demir celik fabrikasinda 4 yildir dogrultma operatorlugu yapiyorum.kaynak,mekanik,vs isleri elimden de gelir.

27 Şubat 2017 11:14

Meslek lisesi mezunuyum.izmir demir celik fabrikasinda 4 yildir dogrultma operatorlugu yapiyorum.kaynak,mekanik,vs isleri elimden de gelir..Daha iyi bir gelecek icin tupras sirketinde calismak istiyorum..

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet