KARAMÜRSEL ACİL’DE ŞİKAYET BİTMİYOR

Karamürsel Devlet Hastanesi Acil Servisi’yle ilgili şikayetler gün geçtikçe artıyor. Serviste yeterli sağlık hizmeti alamadıklarını ve görevli personelin

KARAMÜRSEL ACİL’DE ŞİKAYET BİTMİYOR

Karamürsel Devlet Hastanesi Acil Servisi’yle ilgili şikayetler gün geçtikçe artıyor. Serviste yeterli sağlık hizmeti alamadıklarını ve görevli personelin hal ve tavırlarından rahatsızlık duyduklarını belirten vatandaşlar, çoğu zaman bu şikayetlerini sosyal medya üzerinden çevreleriyle paylaşıyorlar.

Güvenlik Yok! Doktor Yok! 

Gazetemize ulaşan bir çok şikayet hep aynı yönde, özellikle ilçemizde geç saatlerde hastaneye giden kişilerin sürekli olarak acil serviste sorun yaşaması ve çözüm bulunamaması vatandaşı çileden çıkartdı.

Acil serviste bir pratisyen hekim 250 hasta nasıl baksın

Karamürsel acil servisin'de en büyük sıkıntıyı Acil serviste bulunan pratisyen hekimlerin çektiği iddia edildi. Gündüz onlarca uzman doktorun en fazla 30 hastaya baktığı yerde, Acil serviste duran bir pratisyen hekim 250 kişiyle ilgilenmeye çalışması sonucu hem pratisyen hekimler, hem vatandaşlar inanılmaz sorunlar yaşamasına neden olduğu iddia ederen. Karamürsel'e gelen bir çok  pratisyen hekim bu yoğun tempo ve olumsuz şartlar yüzünden ilçeden kaçtığı iddialar arasında yeraldı. 

Ne güvenlik, Ne polis var

Sürekli olarak sorun yaşanan hastane'de  alkollü ve madde bağamlısı şaısların acil serviste kendilerini rahatsız ettiğini iddia eden vatandaşlar bir güvenlik görevlisi nasıl başetsin diyerek sitem ettiler. Acil servis personeli ve Acil servis hekimlerinede dahi saldıran kişileri gördülerini söyleyen vatandaşlar bunu bir güvenli personeli nasıl engelliyecek, idare bu güvenlik personeli orada tartaklansın diyemi koydu yoksa. 

Tek başına bir güvenlik görevlisinin bütün gece durmasının yetersiz olduğunu defalarca şikayet eden vatandaşlar, hastaneyi süsleyeceğinize biraz para verinde en azından geceleri iki güvenlik görevlisi daha koyup hastanede huzuru sağlayın diyen vatandaşlar yetkilileri göreve davet etti. 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Mekansız yolcu @Ne yani

31 Ocak 2017 00:40

Karamürsel acil servisi acil durumlar için yapmışlar ama malesef dişi ağrıyanda başı ağrıyanda grip olanda orada. acil servisler kolay gene muayene olayım ilacımı yazdırayım kaçayım yeri olmamalı.

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet