Karaosmanoğlu'ndan Karamürsel Çıkarması

Kocaeli Büyük Şehir Belediye başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Aşkın Kafe ve Restorant İsimli mekanda düzenlenen kahvaltı programında

Karaosmanoğlu'ndan Karamürsel Çıkarması Siyaset

Kocaeli Büyük Şehir Belediye başkanı, İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürsel By Aşkın Restoran ve Cafe İsimli mekanda düzenlenen kahvaltı programında,  İlçemizde bulunan muhtarlar ile bir araya gelerek ilçemiz sorunları hakkında onlardan bilgi aldı.

EMNİYET  PERSONELİNİ  UNUTMADI

Ardından Karamürsel Emniyet Müdürlüğün'de Emniyet Müdürü Öner Bahçekapı ve polisleri ziyaret ederek, dün İzmir'de yaşanan ve bir polis memurunun kahramanca şehit olması nedeni ile Karamürsel Emniyet Müdürü Öner Bahçekapı'ya taziye diledi. 


EREĞLİ'YEDE UĞRADI
Karamürsel'in ve bölgenin en şirin balıkçı kasabası olan Ereğli Mahallesine'de uğrayan Karaosmanoğlu, halkla bol bol sohbet etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme