Okul bahçesinde devrilen ağaç panik yarattı

Karamürsel, Yalakdere mahallesinde bulunan bir ilk okulun bahçesinde devrilen ağaç panik yarattı. Gazetemizi arayarak bilgi isteyen vatandaşlar okulun üzerine ağaç düştüğünü

Okul bahçesinde devrilen ağaç panik yarattı Eğitim

Karamürsel, Yalakdere mahallesinde bulunan bir ilk okulun bahçesinde devrilen ağaç panik yarattı.

Gazetemizi arayarak bilgi isteyen vatandaşlar yalakdere'de bulunan bir okulun üzerine ağaç düştüğünü ve okulda yaralananlar  olup olmadığı hakkında bilgi alamadıkları iddialarını araştıran ekibimiz, Yalakdere'de görüştüğü yetkililerce bilgilendirildi.

Yalakdere ilk okulunun yol tarafı, okul binasının yan kısmında bulunan bir selvi ağacının okulun yakınına devrildiğini, fakat okula bir zarar vermediği gibi okulda bulunan herhangi bir öğrenci veya veliyede zarar vermediğini bildiren yetkililer.

Okul çevresinde ve içerisinde bulunan bütün ağaçların bakımları ve budanmalarının yapılmış olduğunu, okul bahçesinde öğrencilere zarar verebilecek hiçbir ağacın olmadığını belirttiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme