MHP Karamürsel Kadın Kolları Çiçek Dağıttı

Karamürsel MHP Kadın kolları 8 Mart dünya kadınlar günü münasebeti ile Karamürsel merkezinde stant açtı. Karamürsel’in MHP Kadın kolları Başkanı Hatice Çamsu Demirok ve İlçe Başkan yardımcısı Birgül Görkeminde katıldığı programda. Kadınların bir çiçek kadar narin ve güzel olduğunu hatırlatmak için gerek açtıkları stantta gerekse çarşıdaki bayan esnafları ziyaret ederek onlara çiçek hediye ettiler. Gezdikleri bayan esnaflar ve çiçek hediye ettikleri bayanlarla hoş sohbetler ettiler Karamürsel’in Asenaları her zaman Karamürselli bayanların yanında olduklarını ve her zaman kapılarının herkese açık olduğunu belirten Kadın kolları Başkanı Hatice Çamsu Demirok kendilerine gösterilen yoğun ilgiden ötürü çok memnun olduklarını dile getirdi.

MHP Karamürsel Kadın Kolları Çiçek Dağıttı Siyaset

Karamürsel MHP Kadın kolları 8 Mart dünya kadınlar günü münasebeti ile Karamürsel merkezinde stant açtı. Karamürsel’in MHP Kadın kolları Başkanı Hatice  Çamsu Demirok ve İlçe Başkan yardımcısı Birgül Görkeminde katıldığı programda. Kadınların bir çiçek kadar narin ve güzel olduğunu hatırlatmak için gerek açtıkları stantta gerekse çarşıdaki bayan esnafları ziyaret ederek onlara çiçek hediye ettiler. Gezdikleri bayan esnaflar ve çiçek hediye ettikleri  bayanlarla hoş sohbetler ettiler Karamürsel’in Asenaları her zaman Karamürselli bayanların yanında olduklarını ve her zaman kapılarının herkese açık olduğunu belirten Kadın kolları Başkanı Hatice  Çamsu Demirok  kendilerine gösterilen yoğun ilgiden ötürü çok memnun olduklarını dile getirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme