GÜZELOĞLU KARAMÜRSEL MUHTARLARI İLE BULUŞTU

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, 21. Muhtarlar Toplantısında Karamürsel ilçesinde bulunan mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi

GÜZELOĞLU KARAMÜRSEL MUHTARLARI İLE BULUŞTU Karamürsel Haber

Karamürsel protokolü İzmit'te buluştu. Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, 21. Muhtarlar Toplantısında Karamürsel ilçesindeki mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Valilik Akçakoca Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya Vali Hasan Basri Güzeloğlu ve muhtarların yanı sıra il müdürleri, il müftüsü, il jandarma komutanı da katıldı. Şehitler için saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan toplantıda 15 Temmuz şehitlerini anmak için hazırlanan sinevizyon gösterimiyle ve ardından Karamürsel ilçesinin tanıtımıyla ilgili slayt gösterisine yer verildi.

 

Karamürsel, Kocaeli'nin incisidir

Karamürsel ile ilgili  Slayt gösteriminin ardından söz alan Vali Güzeloğlu, “Körfezimizin incisi, geleceği aydınlık ilçemiz Karamürsel hem ilimiz hem ülkemiz için bir değerdir. Bugün sizlerle birlikte devam eden çalışma, yatırım ve hizmetlerimizi konuşarak daha iyi çalışmalar elde etme amacındayız. Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana bu vatan için, devletimiz için hayatını kaybeden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Bilinmelidir ki şehitler en yüce makamın sahibidirler. Bizde onların yolundan gidiyor ve çalışmalarımızı ona göre planlıyoruz” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet