Vali Güzeloğlu'ndan en acı açıklama

Kayseri'deki hain terör saldırısında Özgür Kocaeli gazetesi çalışanlarından Hüseyin Özen'in oğlu Abdulsamet Özen ve Körfezli Raşit Yücel şehit oldu.

Vali Güzeloğlu'ndan en acı açıklama Bölgesel

Kocaeli'ye ateş düştü.Kayseri'deki hain terör saldırısında Özgür Kocaeli gazetesi çalışanlarından Hüseyin Özen'in oğlu Abdulsamet Özen ve Körfezli Raşit Yücel şehit oldu. Kayseri’de, çarşı iznine çıkan askerlerin içinde bulunduğu özel halk otobüsünün Talat Bulvarı Caddesi üzerinde Erciyes Üniversitesi önünden geçişi sırasında patlama olmuştu. Patlamaya, otobüsün hemen yanına yaklaşan bir aracın sebep olduğu öğrenildi. Patlama sonucunda 13 şehit 48 yaralı bilgisine ulaşılmıştı. Şehit olan 13 kişi arasında Kocaeli'den de 2 askerimiz var. Özgür Kocaeli Gazetesi çalışanlarından Körfezli Hüseyin Özen'in oğlu Abdulsamet Özen'in ve yine Körfez'den Raşit Yücel isimli askerlerimizin şehit olduğu öğrenildi.

 

RUHLARI ŞAD OLSUN


Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu da Twitter hesabından şehitlerimizin isimlerini açıkladı. Vali Güzeloğlu şu mesajı paylaştı: "Kayseri'deki hain saldırıda Kocaeli'nin iki kahraman evladı Abdülsamet Özen ve Raşit Yücel şehit oldular.Ruhları şad,makamları cennet olsun."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet