AK Parti Kadın Kollarından Karamürsel Kızılaya Ziyaret

Karamürsel AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan AYDIN ve yönetim kurulu Türk Kızılay Vakfı Başkanı Yusuf ALEMDAR 'ı ziyaret etti.Yusuf Alemdar Karamürsel halkının duyarlılığından dolayı memnuniyetini ifade etti. Yapmış oldukları çalışmalarla ilgili bilgi veren başkan Nurcan AYDIN 'da Kadın kolları olarak Kızılay'ın çalışmalarına destek olmak için Asıl ihtiyaç sahiplerini belirleyerek Türk Kızılayının çalışmalarına yardımcı olacağını söyledi.

AK Parti Kadın Kollarından Karamürsel Kızılaya Ziyaret Siyaset

Karamürsel AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan AYDIN ve yönetim kurulu  Türk Kızılay Vakfı Başkanı Yusuf ALEMDAR 'ı ziyaret etti.Yusuf Alemdar  Karamürsel halkının duyarlılığından dolayı memnuniyetini ifade etti. Yapmış oldukları çalışmalarla ilgili bilgi veren başkan  Nurcan AYDIN 'da Kadın kolları olarak Kızılay'ın çalışmalarına destek olmak için Asıl ihtiyaç sahiplerini belirleyerek Türk Kızılayının çalışmalarına yardımcı olacağını söyledi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme