Polis, vatandaşları dolandırıcılara karşı uyardı

Polis, vatandaşları dolandırıcılara karşı uyardı Karamürsel İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis, pazar girişinde son günlerde artan çeşitli dolandırıcılıklara karşı vatandaşları uyarmak için broşür dağıttı.

Polis, vatandaşları dolandırıcılara karşı uyardı Polis

Polis, vatandaşları dolandırıcılara karşı uyardı
Karamürsel İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis, pazar girişinde son günlerde artan çeşitli dolandırıcılıklara karşı vatandaşları uyarmak için broşür dağıttı.

Karamürsel İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis, son günlerde artış yaşanan telefon ve çeşitli dolandırıcılıkların yanı sıra hırsızlıklara karşı vatandaşı uyarmak için harekete geçti. Karamürsel Cuma Pazarının girişine stant açarak vatandaşlara broşür dağıtan polis, vatandaşlara dolandırıcılık olaylarında yapmaları gerekenleri anlattı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme