İşte Kocaeli'de görevi iade edilen Öğretmenlerin isimleri

Son  KHK ile 6007 öğretmen göreve iade edildi. Göreve iade edilen öğretmenlerin listesi de belli oldu. Haberimizde sıralı tam listeyi bulabilirsiniz.

İşte Kocaeli'de görevi iade edilen Öğretmenlerin isimleri Bölgesel

Son  KHK ile 6007 öğretmen göreve iade edildi. Göreve iade edilen öğretmenlerin listesi de belli oldu. Haberimizde sıralı tam listeyi bulabilirsiniz. Sosyal medya hesabından konu hakkında açıklama yapan Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ise göreve iade bildirimlerinin valilere gönderilmeye başlandığını duyurdu. Milli Eğitim Bakanlığı da konuyla ilgili açıklama yaptı. İşte il il, isim isim, göreve iade edilen öğretmenlerin tam listesi.

MEB dün yaptığı açıklamada Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile açığa alınan 6 bin 7 öğretmenin göreve iade edildiğini duyurdu. O listede bugün açıklandı.

Bakanlık, terör örgütleriyle bağlantılı olduğu gerekçesiyle açığa alınan personelden 6 bin 7'sinin görevine iade edildiğini duyurdu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme