Kadınların kongresi 21 Ocak’ta

Kadınların kongresi 21 Ocak’ta AK Parti İlçe Kadın Kolları’nın kongre takvimi belli oldu. Buna göre Karamürsel İlçe Kadın Kolları Kongresi 21 Ocak Çarşamba günü Karamürsel Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Kadınların kongresi 21 Ocak’ta Siyaset
 

Kadınların kongresi 21 Ocak’ta

AK Parti İlçe Kadın Kolları’nın kongre takvimi belli oldu. Buna göre Karamürsel İlçe Kadın Kolları Kongresi 21 Ocak Çarşamba günü Karamürsel Kültür Merkezi’nde yapılacak.

AK Parti Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanı Nazan Baş, kamuda çalışması nedeniyle bu dönem devam etmeyeceğini belirtti. Kadın kollarının seçimlerinde bu dönem ilçe ana kademe seçimlerinde olduğu gibi kriterler getirildi. Kamuda çalışan üyelerden yüzde 10’u, meclis üyelerinden yüzde 10’u yönetimlerde yer alabilecek. Ayrıca bu dönem üniversite mezunu kriterinin yüzdelik dilimi de artırıldı. Yönetimlerde en az yüzde 30’un üniversite mezunu olması istendi. Kadın kolları delegeleri belirlendikten sonra bu kriterlere uygun olarak yönetim listesi çıkarılacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme