Kaymakamlıktan 21 Noktada 'Vatandaş Memnuniyeti Anketi'

Ahmet Narinoğlu, gazetecilere yaptığı konuşmada, 21 birimde kamu hizmetlerinin etkiliğini ölçmek amacıyla anket çalışması başlatıldığını belirterek, birimlerin hepsi için ayrı anket formları belirlendiğini söyledi.

Kaymakamlıktan  21 Noktada  'Vatandaş Memnuniyeti Anketi' Karamürsel Haber

Kaymakam Ahmet Narinoğlu, gazetecilere yaptığı konuşmada, 21 birimde kamu hizmetlerinin etkiliğini ölçmek amacıyla anket çalışması başlatıldığını belirterek, birimlerin hepsi için ayrı anket formları belirlendiğini söyledi.


Yapılacak anketle vatandaşların verilen hizmetlerden memnuniyetinin ölçüleceğini ifade eden Narinoğlu, "Anketlerin doldurulması için birimlerin önüne sandıklar koyuldu. Anketlerin aylık istatistik sonuçları kamuoyu, çalışanlar ve basınla paylaşılacak. Vatandaşların ortak sorunları, memnuniyetleri veya şikayetleri konusunda gerekli çalışmalar yapılacak" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme