Karamürsel Müftülüğünden Büyük Ayıp

Karamürsel Müftüğünde Kuranı Kerim ve din dersi öğrenmek için küçük çocuklarını götüren vatandaşlar resmen eziyet çekiyorlar.

Karamürsel Müftülüğünden Büyük Ayıp Karamürsel Haber

Karamürsel Müftüğünde Kuran-ı Kerim ve din dersi öğrenmek için küçük çocuklarını götüren vatandaşlar resmen eziyet çekiyorlar. 

BU KADARINA PES DOĞRUSU

Olay 4 Temmuz mahallesi Hafız İsmail Efendi caddesi üzerinde bulunan Karamürsel Müftülüğü Merkez Kuran kursuna çocuklarını götüren vatandaşlar her gün eziyet çekiyorlar. Kuran kursu Müftülüğün dördüncü katında olması münasebeti ile küçük çocuklarını kucaklarında buraya çıkaramayan vatandaşlar nereye gittilerse bir sonuç alamadıklarını hatta üzerine birde şikayet ettikleri için azar yediklerini bildirdiler.

SAKIN 4. KATA BASMAYIN

Uzun zamandır sorun yaşanan asansörler zaten bir çalışıp bir çalışmıyor. Bir türlü tamir edilmeyen bu asansörlere geçtiğimiz günlerde birde bant yapıştırılarak lütfen 4. katın düğmesine basmayın yazılması insanları iyice çileden çıkarmış durumda.

ÇOCUKLAR GELMESİN DİYE Mİ BU EZİYET

Bu yapılanlara bir anlam veremeyen veliler çocuklar Kuran-ı Kerim öğrenmeye gelmesin diye mi yapılıyor bunca eziyet anlamış değiliz dediler. Yetkililer tarafından acil olarak bu büyük sorunun çözülmesini  isteyen veliler biran önce sonuç beklediklerini bildirdiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

arif yıldız @saptırıyorsunuz ayıptır !

03 Kasım 2016 19:08

Bilmiyorum cuma namazlarına gidermisinizde gecen gün müftü bey ulu camiinde vaiz idi bu konya değindi cemaaten yardım istedi bu durumdan rahatsızlar sizin anlattığınız gibi veya göstermeye çalıştığıınız gibi keyif almıyorlar bence siz bu yorumuda yayımlamıycaksınızda neyse ben yazayımda hiç değilse haberi yapan zat görsün

Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme