29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Karamürsel’de coşku ile kutlandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Karamürsel’de coşku ile kutlandı Cumhuriyet Bayram'ının 93. yıl dönümü etkinlikleri Karamürsel’de de gerçekleştirildi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Karamürsel’de coşku ile kutlandı Karamürsel Haber

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Karamürsel’de coşku ile kutlandı
Cumhuriyet Bayram'ının 93. yıl dönümü etkinlikleri Karamürsel’de de gerçekleştirildi. Etkinlikler kapsamında ilk olarak Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, makamında tebrikleri kabul etti. Daha sonra ise protokol üyeleri İlhan Çınar alanındaki resmi törenlere geçiş yaptı. Törene katılan kaymakam Narinoğlu ve belediye başkanı İsmail Yıldırım, vatandaşların bayramını kutladı. Günün anlam ve önemine ilişkin yapılan konuşmaların ardından ilçe genelinde düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye girenlere ödülleri verildi. Tören, resmi geçit töreninin ardından ise son buldu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme