Karamürsel, Ereğli'de çürüyen cesedi Muhtar buldu

Karamürsel, Ereğli bahriye caddesi üzerinde mahallede ağır bir koku olduğunu duyan mahalle sakinleri mahalle muhtarı Fevzi Çıtaka haber verdiler.

Karamürsel, Ereğli'de çürüyen cesedi Muhtar buldu Karamürsel Haber

Karamürsel, Ereğli bahriye caddesi üzerinde mahallede ağır bir koku olduğunu duyan mahalle sakinleri mahalle muhtarı Fevzi Çıtaka haber verdiler. Ereğli muhatarı Fevzi Çıtak sürekli olarak ilgilendiği ve takip ettiği azamır hastası Neşican Karabay (78) isimli yaşlı kadının evine geldiğinde çürüyen cesedini görünce hemen yetkililere haberverdi. 

Kahvaltı Yaparken Düşmüş

Neşican Karabay isimli yaşlı kadının komşuları muhtarla beraber eve girdiklerinde yaşlı kadının kahvaltı sofrasının önünde yerde yattığını ve büyük ihtimalle kahvaltı yaparken rahatsızlanıp yaşamını kaybettiğini bildirdiler.

Ceset Kurtlanmış

Olay yerine gelen Ambulans ve olay yeri inceleme ekipleri cesedin yaklaşık bir haftalık olduğunu ve çürümeye başladığını bildirdiler. Olay sonrasında polis inceleme başlattı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme