Tarihi hamamın restorasyonu bitiyor

Karamürsel Belediyesi Karabali cami ve külliyesi içerisinde bulunan tarihi hamamı restore çalışmaları sona eriyor. Karamürsel Belediye Başkanı

Tarihi hamamın restorasyonu bitiyor

Karamürsel Belediyesi Karabali cami ve külliyesi içerisinde bulunan tarihi hamamın restore çalışmalarında sona geliniyor.

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, tarihi hamamın restorasyon çalışmalarının sona erdiğini belirterek,   projenin tamamlanmasıyla birlikte tarihi hamamın müze yapılarak halka açılacağını söyledi.

Başkan Yıldırım ayrıca Karabali Camiinin de tarihine uygun şekilde yenileceğini belirterek “Acele ve yanlış kararlarla değil, zamanı gelen doğru ve emin adımlarla geleceğimize yönelik yatırımlar yapıyoruz. Bizler geçmişten aldığımız mirası tarihine uygun şekilde gelecek nesillere emanet etmek için çalışıyoruz. Karamürsel Belediyesi olarak bugüne kadar geçmişimize ve tarihimize sahip çıktık, çıkmaya da devam edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme